Як відкрити інтернет-магазин у 2024 році (крок за кроком)

Хочете відкрити власний інтернет-магазин? Ми знаємо, що створення інтернет-магазину може бути жахливою думкою, особливо якщо ви не технічний.

Ну, ви не самотні. Після того, як ми допомогли сотням користувачів відкрити свій онлайн-магазин, ми вирішили створити найповніший посібник про те, як створити свій онлайн-магазин за допомогою WordPress (крок за кроком)

Що вам потрібно, щоб відкрити інтернет-магазин?

Ніколи не було кращого часу для відкриття онлайн-бізнесу, ніж сьогодні.

Будь-хто, хто володіє комп’ютером, може розпочати роботу за лічені хвилини, не набуваючи жодних спеціальних навичок.

Щоб створити інтернет-магазин, вам знадобляться три речі:

  1. Ідея доменного імені (це буде назва компанії вашого онлайн-магазину, наприклад bloggingtipswp.com)
  2. Обліковий запис веб-хостингу (тут ваш веб-сайт живе в Інтернеті)
  3. Ваша нерозділена увага протягом 30 хвилин.

Так, це справді так просто.

Ви можете налаштувати власний онлайн-магазин за допомогою WordPress менш ніж за 30 хвилин, і ми проведемо вас через кожен крок цього процесу.

У цьому посібнику ми розглянемо:

готовий Давайте розпочнемо.

Крок 1: Налаштуйте платформу свого інтернет-магазину

Найбільша помилка більшості користувачів полягає в тому, що вони не вибирають правильну платформу для свого інтернет-магазину.

На щастя, ви тут, тому ви не зробите цієї помилки.

Є дві популярні платформи електронної комерції, які ми рекомендуємо: Shopify або WordPress + WooCommerce.

Shopify — це повністю розміщене рішення для електронної комерції, вартість якого починається від 29 доларів США на місяць (оплачується щомісяця або щороку, щоб отримати знижку). Це безпроблемне рішення, коли ви просто входите в систему та починаєте продавати. Недоліком Shopify є те, що він стає досить дорогим, і ваші варіанти оплати обмежені, якщо ви не платите додаткові комісії.

Ось чому більшість користувачів обирають WordPress + WooCommerce через гнучкість, яку він пропонує. Це вимагає певних налаштувань, але це варто зробити в довгостроковій перспективі. WordPress — найпопулярніший конструктор веб-сайтів, а WooCommerce — найбільша у світі платформа електронної комерції (див.: порівняння Shopify і WooCommerce).

У цьому підручнику ми розповімо вам, як налаштувати онлайн-магазин у WordPress за допомогою WooCommerce на одному з найкращих хостингів WooCommerce.

Щоб налаштувати свій магазин електронної комерції, вам потрібно мати доменне ім’я, веб-хостинг і сертифікат SSL .

Доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Це те, що користувачі вводитимуть у своїх браузерах, щоб перейти на ваш веб-сайт (наприклад: google.com або bloggingtipswp.com).

Веб-хостинг – це місце, де живе ваш веб-сайт електронної комерції в Інтернеті. Це дім вашого сайту в Інтернеті. Кожен веб-сайт в Інтернеті потребує веб-хостингу.

Сертифікат SSL додає вашому веб-сайту спеціальний рівень безпеки, тож ви можете приймати конфіденційну інформацію, таку як номери кредитних карток та іншу особисту інформацію. Це потрібно, щоб ви могли приймати платежі кредитною карткою на своєму сайті електронної комерції.

Зазвичай доменне ім’я коштує близько 14,99 доларів США на рік, веб-хостинг – приблизно 7,99 доларів США на місяць, а сертифікат SSL – приблизно 69,99 доларів США на рік.

Це велика вартість запуску.

На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress і WooCommerce, погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я , безкоштовний сертифікат SSL і знижку на веб-хостинг.

По суті, ви можете почати за 2,75 доларів США на місяць.

Bluehost — одна з найстаріших компаній веб-хостингу, заснована в 1996 році (це ще до Google). Вони також є найбільшим брендом, коли мова заходить про хостинг WordPress, оскільки вони розміщують мільйони веб-сайтів.

ПРИМІТКА: ми віримо в прозорість. Якщо ви зареєструєтеся на Bluehost за нашим реферальним посиланням, ми отримаємо невелику комісію без додаткових витрат (фактично, ви заощадите гроші та отримаєте безкоштовний домен). Ми отримали б цю комісію за рекомендацію майже будь-якої хостингової компанії WordPress, але ми рекомендуємо лише продукти, якими ми користуємось особисто та які, на нашу думку, додадуть цінності нашим читачам.

Давайте придбаємо ваш домен + хостинг + SSL.

Відкрийте Bluehost у новому вікні за цим посиланням і дотримуйтесь.

Перше, що вам потрібно зробити, це натиснути зелену кнопку «Почати зараз», щоб розпочати роботу.

Почніть з Bluehost

На наступному екрані виберіть потрібний план.

(Найпопулярнішими є Basic і Plus).

Виберіть тарифний план хостингу

Після цього вам буде запропоновано ввести доменне ім’я для вашого сайту.

Щоб створити новий домен, просто введіть його в поле. Якщо у вас є такий, яким ви вже хочете скористатися, є поле, у яке ви також можете ввести його.

Виберіть доменне ім'я

Нарешті, вам потрібно буде додати інформацію про свій обліковий запис і завершити інформацію про пакет, щоб завершити процес. На цьому екрані ви побачите додаткові аксесуари, які можна придбати.

Ви самі вирішуєте, купувати ви їх чи ні, але зазвичай ми не рекомендуємо їх купувати. Ви завжди можете додати їх пізніше, якщо вирішите, що вони вам потрібні.

Зніміть прапорець із надбудов хостингу

Після завершення ви отримаєте електронний лист із детальною інформацією про те, як увійти до панелі керування веб-хостингу (cPanel). Тут ви керуєте всім, зокрема підтримкою, електронною поштою тощо.

Увійшовши в cPanel, ви помітите, що Bluehost уже встановив для вас WordPress, і ви можете просто натиснути кнопку «Увійти в WordPress».

Увійдіть у WordPress

Вам просто потрібно натиснути кнопку «Увійти в WordPress», і ви перейдете на інформаційну панель вашого сайту WordPress. Це виглядає приблизно так:

Інформаційна панель WordPress

Вітаємо, ви завершили налаштування хостингу та доменної частини.

Наступним кроком буде налаштування WordPress і вашого інтернет-магазину.

Крок 2. Налаштування WordPress

Після вашого першого входу на веб-сайт WordPress Bluehost може запропонувати вам допомогу з налаштуванням веб-сайту.

Натисніть посилання «Мені не потрібна допомога». Не хвилюйтеся, ми проведемо вас через усі необхідні кроки.

Давайте налаштуємо ваш веб-сайт на WordPress.

По-перше, вам потрібно відвідати сторінку «Налаштування» »Загальні» , щоб налаштувати назву й опис сайту WordPress.

Назва та опис інтернет-магазину WordPress

Ви можете використовувати назву свого магазину як назву сайту та надати привабливий опис свого бізнесу. Частина опису є необов’язковою, тому не хвилюйтеся, якщо ви не можете надати щось одразу.

Налаштування HTTPS для використання SSL

Ваш пакет хостингу WordPress надається з безкоштовним сертифікатом SSL. Цей сертифікат попередньо встановлено для вашого доменного імені. Однак ваш сайт WordPress потрібно налаштувати, щоб він завантажувався як https проти http.

На сторінці Налаштування » Загальні вам потрібно змінити свою адресу WordPress і адресу сайту, щоб використовувати https замість http.

Використовуйте HTTPs для адреси свого магазину WordPress

Не забудьте прокрутити сторінку донизу та натиснути кнопку «Зберегти зміни», щоб зберегти налаштування.

Базове налаштування WordPress завершено. Тепер настав час налаштувати свій інтернет-магазин.

Крок 3. Налаштування вашого магазину WooCommerce

WooCommerce — найкращий конструктор інтернет-магазинів на ринку. Він створений на базі WordPress, що забезпечує гнучкість WordPress із свободою продажу будь-яких типів продуктів, які ви хочете.

Спочатку вам потрібно встановити та активувати плагін WooCommerce. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш покроковий посібник із встановлення плагіна WordPress.

Просто перейдіть на сторінку Плагіни » Додати нову сторінку та знайдіть WooCommerce. У результатах пошуку натисніть кнопку «Установити зараз» поруч зі списком WooCommerce.

Встановлення WooCommerce

Тепер WordPress отримає та встановить для вас плагін WooCommerce.

Зачекайте, доки завершиться завантаження плагіна, а потім натисніть кнопку «Активувати», щоб продовжити.

Активуйте WooCommerce

Після активації WooCommerce запустить майстер налаштування, і ви побачите екран Ласкаво просимо до WooCommerce.

Цей майстер налаштування проведе вас через важливі налаштування WooCommerce.

Майстер WooCommerce

По-перше, вам потрібно надати основну інформацію про свій інтернет-магазин, таку як адреса, країна та регіон. Якщо ви роздрібний продавець, ви можете додати інформацію про місце роздрібної торгівлі як адресу.

Після цього натисніть кнопку Продовжити, щоб перейти до наступного кроку.

Далі вам буде запропоновано вибрати галузь магазину. Ви можете вибрати галузь, найближчу до типу магазину, який ви хочете створити.

Виберіть галузь магазину

Натисніть кнопку продовжити, щоб продовжити.

Після цього вам буде запропоновано вибрати типи продуктів, які ви будете продавати у своєму магазині. Наприклад, якщо ваші продукти потребують доставки, ви можете вибрати фізичні продукти.

Вибрати види продукції

Ви також можете вибрати кілька типів продукту. Наприклад, ви можете вибрати як фізичні продукти, так і завантаження. Не турбуйтеся про продаж різних видів продукції. Ви можете вибрати, який тип продукту ви додаєте для кожного продукту.

Натисніть кнопку «Продовжити».

Далі вас попросять надати деякі відомості про бізнес, наприклад, скільки продуктів ви плануєте продати та чи продаєте ви в іншому місці. Ви можете вибрати, що у мене ще немає продуктів, і вибрати «Ні» для іншого варіанту.

Надайте інформацію про бізнес

Тепер вам потрібно перейти на вкладку «Безкоштовні функції».

Ви побачите прапорець із поставленим прапорцем для встановлення безкоштовних функцій для вашого веб-сайту.

Зніміть позначку з безкоштовних функцій

Вам потрібно зняти прапорець із цього параметра, оскільки він встановить кілька інших розширень WooCommerce, які вам можуть не знадобитися. Якщо вони вам знадобляться пізніше, ви завжди можете встановити їх самостійно.

Натисніть кнопку «Продовжити», щоб перейти до наступного кроку.

Далі вам буде запропоновано вибрати тему для вашого інтернет-магазину. Ви можете продовжити свою поточну тему за замовчуванням, вибрати «Вітрина» або будь-який із безкоштовних варіантів, перелічених на сторінці.

Виберіть тему

Не турбуйтеся про те, щоб відразу вибрати ідеальну тему. Далі в цій статті ми покажемо вам, як вибрати найкращу тему для вашого інтернет-магазину.

Ось і все, ви успішно завершили базове налаштування WooCommerce.

Крок 4. Налаштування платежів для вашого інтернет-магазину

Далі вам потрібно налаштувати методи оплати для прийому онлайн-платежів у вашому магазині. WooCommerce надає безліч платіжних шлюзів, які можна легко налаштувати.

Просто перейдіть на сторінку налаштувань WooCommerce » і перейдіть на вкладку «Платежі». За замовчуванням ви можете вибрати PayPal Standard, готівкою при доставці, чеками та банківськими переказами.

Налаштування оплати

Прокрутіть нижче, і ви також побачите опцію встановлення Stripe, PayPal Checkout і WooCommerce Payments.

Ми рекомендуємо вибрати Stripe і PayPal Standard як варіанти оплати.

Встановіть Stripe для свого інтернет-магазину

Для кожного платіжного шлюзу ви можете натиснути кнопку «Налаштувати» та надати необхідну інформацію.

Наприклад, ви можете ввімкнути Stripe і ввести ключі API (ви можете знайти цю інформацію у своєму обліковому записі Stripe).

Налаштування смуги

Не забудьте натиснути кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти налаштування платежу.

Примітка. Замість використання надбудови WooCommerce за замовчуванням Stripe ми рекомендуємо використовувати безкоштовний плагін Stripe Payment Gateway для WooCommerce. Він оснащений додатковими функціями, такими як майстер швидкого налаштування, автоматичне створення веб-хуків, експрес-платежі одним клацанням миші тощо.

Крок 5. Додавання товарів до вашого Інтернет-магазину

Почнемо з додавання першого продукту в ваш інтернет-магазин.

Вам потрібно відвідати сторінку Продукти » Додати новий , щоб додати новий продукт.

Додати новий товар

Спочатку надайте назву продукту, а потім детальний опис.

У правій колонці ви побачите поле «Категорії продуктів». Натисніть «+ Додати нову категорію продукту», щоб створити категорію для цього продукту. Це дозволяє вам і вашим клієнтам легко сортувати та переглядати продукти.

Додайте категорію товару

Прокрутіть трохи вниз, і ви помітите поле «Дані продукту».

Тут ви надасте інформацію про продукт, як-от ціни, запаси, доставку тощо.

Додайте дані про товар

Під полем даних продукту ви побачите поле для додавання короткого опису продукту.

Ці описи продуктів використовуватимуться, коли користувачі переглядають кілька продуктів на сторінці.

Короткий опис товару

Нарешті, у правому стовпці ви побачите поля для додавання основного зображення продукту та галереї продуктів.

Тепер вам просто потрібно додати зображення, які, на вашу думку, найкраще демонструють ваші продукти.

Зображення продукту

Коли ви задоволені всією доданою інформацією про продукт, ви можете натиснути кнопку «Опублікувати», щоб опублікувати її на своєму веб-сайті.

Повторіть процес, щоб додати більше продуктів за потреби.

Крок 6. Виберіть та налаштуйте тему WordPress

Теми контролюють, як ваші сайти WordPress виглядають для користувачів, коли вони їх відвідують. Для магазину WooCommerce вони також контролюють, як відображаються ваші продукти.

Доступні тисячі платних і безкоштовних тем WordPress, які допоможуть вам створити приголомшливу присутність в Інтернеті.

Однак не всі теми WordPress розроблені спеціально для магазинів електронної комерції. Ми вручну підібрали кілька найкращих тем WooCommerce, з яких ви можете вибрати.

Якщо вам потрібна допомога у виборі теми, зверніться до нашого посібника про 9 речей, які слід враховувати, вибираючи ідеальну тему WordPress.

Після встановлення теми WooCommerce ви можете налаштувати її зовнішній вигляд відповідно до власних потреб.

Просто перейдіть на сторінку «Зовнішній вигляд » Налаштувати» . Це запустить настроювач теми, де ви зможете змінити різні налаштування теми.

Налаштування вашої теми WordPress

Більшість сучасних тем WooCommerce мають різні параметри налаштування та добре працюють як з настільними, так і з мобільними пристроями.

Крок 7. Розширте свій Інтернет-магазин за допомогою плагінів

Тепер, коли ваш магазин майже готовий, ви можете додати більше функцій, щоб створити успішний онлайн-магазин. Наприклад, ви можете додати форму підтримки клієнтів або рекламувати свій новий бізнес у соціальних мережах, щоб здійснити свій перший продаж.

Ось де на допомогу приходять плагіни.

І WooCommerce, і WordPress дозволяють легко додавати нові функції на свій веб-сайт за допомогою плагінів або розширень.

Плагіни схожі на програми для вашого сайту WordPress. Існують тисячі з них, як безкоштовних, так і платних. Тільки каталог плагінів WordPress.org містить понад 60 000 плагінів.

Однак ця велика кількість вибору також ускладнює початківцям вибір правильних плагінів. Як дізнатися, який плагін вибрати?

Ось деякі з наших найпопулярніших плагінів, які повинен встановити кожен інтернет-магазин.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster допоможе вам легко перетворити відвідувачів веб-сайту на платних клієнтів. Він оснащений такими інструментами, як спливаючі вікна лайтбоксів, липкі банери верхнього та нижнього колонтитулів, таймери зворотного відліку, обертання, щоб виграти, тощо.

Усі вони допомагають підвищити кількість конверсій, збільшити продажі, розширити список розсилки та зменшити кількість людей, які залишають кошик для покупок.

Примітка. Ви можете отримати безкоштовну версію OptinMonster, якщо зареєструєтесь у плагіні OptinMonster WordPress.

2. WPForms

WPForms

WPForms — найкращий плагін для створення форм для WordPress. Це дозволяє легко створювати будь-які типи форм для вашого магазину, включаючи контактні форми, опитування, форми входу, форму замовлення подарункових карток тощо.

У ньому є інтуїтивно зрозумілий конструктор форм, за допомогою якого можна просто навести курсор і клацнути, щоб створити форми. Перегляньте наш посібник про те, як легко створити контактну форму в WordPress, щоб отримати докладні інструкції.

Примітка: WPForms також має безкоштовну версію під назвою WPForms Lite, якою ви можете скористатися, якщо вам не потрібні функції Pro.

3. AffiliateWP

AffiliateWP

AffiliateWP допоможе вам легко додати партнерську програму до свого онлайн-магазину. Це дозволяє вам співпрацювати з афілійованими маркетологами для просування ваших продуктів за комісію.

Він поставляється з потужним відстеженням партнерів, без комісій за транзакції, виявленням шахрайства, виплатами в 1 клік і панеллю партнерів для ваших партнерів. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник про те, як створити реферальну програму для свого інтернет-магазину.

4. Розширені купони

Розширені купони

Advanced Coupons — найкращий плагін коду купона для WooCommerce. Це дозволяє розширити функціональність купонів WooCommerce за замовчуванням і створювати високоефективні купони для розвитку вашого бізнесу.

За допомогою розширених купонів ви можете створити програму лояльності, заплановані купони, пропозиції «Купити 1 і отримати 1 безкоштовно», купони на доставку тощо. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш посібник про те, як створити розумні купони для свого магазину електронної комерції.

5. SeedProd

Веб-сайт SeedProd

SeedProd — найкращий плагін для створення сторінок для WordPress і WooCommerce. Це дозволяє вам легко створювати власні цільові сторінки для вашого інтернет-магазину.

Він поставляється з готовими до використання шаблонами, призначеними для конверсій і продажів. Він також містить блоки WooCommerce, які можна просто перетягнути, щоб створити власні сторінки продуктів, спеціальну домашню сторінку, сторінку оформлення замовлення, сторінку подяки тощо. Крім того, ви можете підключити його до служби електронного маркетингу, щоб розширити свій список електронних листів.

Примітка. Ви можете спробувати безкоштовну версію SeedProd безпосередньо на WordPress.org.

6.PushEngage

PushEngage - Програмне забезпечення Push-повідомлень
PushEngage — найкраще програмне забезпечення для push-повідомлень для WordPress і WooCommerce. Це дозволяє вам легко надсилати веб-повідомлення відвідувачам вашого сайту на їхніх комп’ютерах і мобільних телефонах.

За допомогою PushEngage ви можете надсилати персоналізовані повідомлення вашій цільовій аудиторії, наприклад оголошення про нові продукти, нагадування про покинутий кошик, сповіщення про повернення в запас, вітальні повідомлення тощо.

7. Все в одному SEO для WordPress

Все в одному SEO для WordPress

All in One SEO для WordPress — найкращий плагін SEO для WooCommerce. Це дозволяє легко оптимізувати ваш інтернет-магазин для SEO без будь-яких навичок оптимізації пошукових систем.

Він поставляється з повною підтримкою електронної комерції, розміткою схеми, картами сайту, навігаційними крихтами тощо. Це допоможе вам залучити більше трафіку до вашого онлайн-магазину. Щоб дізнатися більше, перегляньте наш повний посібник із пошукової оптимізації WooCommerce для початківців.

Примітка. Існує також безкоштовна версія AIOSEO, яка все ще є досить потужною для тих, хто тільки починає.

8. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights — найкращий плагін Google Analytics для WordPress. Це допоможе вам побачити, звідки приходять ваші клієнти та що вони роблять на вашому веб-сайті.

MonsterInsights поставляється з відстеженням WooCommerce, щоб ви могли бачити дані про конверсії та продажі на своєму веб-сайті. Це допоможе вам скорегувати свою маркетингову стратегію та розвивати свій малий бізнес за допомогою рішень, що керуються даними.

9. HubSpot

HubSpot WordPress CRM і плагін автоматизації маркетингу

HubSpot — один із найкращих плагінів CRM для WordPress і WooCommerce. Це дозволяє автоматично синхронізувати ваші форми, керувати контактами, сегментувати їх у списки та бачити кожну взаємодію відвідувачів із вашим сайтом. Він також має вбудовану функцію безкоштовного електронного маркетингу.

Вони також дозволяють додавати живий чат на сторінки вашого веб-сайту та отримувати аналітичні дані щодо ефективності всієї маркетингової програми.

10. FunnelKit

Домашня сторінка FunnelKit

FunnelKit — це найпотужніша платформа для створення воронки продажів і автоматизації маркетингу для WordPress. Це допомагає вам створювати каси з високою конверсією, розсувні бічні візки, блоки замовлень, додаткові продажі одним клацанням миші та інші засоби автоматизації, які допоможуть вам збільшити прибутки вашого онлайн-магазину.

У них також є плагін автоматизації маркетингу для сайтів електронної комерції WordPress, який дозволяє вам своєчасно надсилати електронні листи, надсилати трансляції, створювати кампанії електронної комерції тощо.

Щоб отримати додаткові рекомендації щодо плагінів, перегляньте наш експертний вибір основних плагінів WooCommerce для електронної комерції.

Вивчення WordPress для розвитку вашого онлайн-бізнесу

WordPress неймовірно потужний і гнучкий, але інколи новачкам буває важко налаштувати його так, як вони хочуть.

Наша головна мета — надати передові корисні навчальні посібники з WordPress, які легко зрозуміти навіть для власників веб-сайтів WordPress, які не володіють технічними знаннями (докладніше про нас).

BloggingTipsWP— найбільший безкоштовний ресурсний сайт WordPress для початківців. Ми пропонуємо багато ресурсів, зокрема:

Ви також можете підписатися на YouTube-канал BloggingTipsWP, де ми регулярно ділимося відеоуроками, які допоможуть вам вивчити WordPress.

У нас також є посібник, який покаже користувачам, як максимально використати безкоштовні ресурси BloggingTipsWP.

Багато наших користувачів вводять своє запитання в Google і просто додають BloggingTipsWP у кінці. Це показує їм пов’язані статті з BloggingTipsWP.

Поширені запитання про відкриття Інтернет-магазину

Багато наших користувачів регулярно звертаються до нас із запитаннями про відкриття власного бізнесу в Інтернет-магазині. Нижче ми спробували відповісти на деякі з найпоширеніших запитань:

1. Де я можу знайти продукти для продажу в моєму магазині?

Є різні способи власників магазинів отримати продукти. Деякі продають такі продукти, як програмне забезпечення, цифрове мистецтво, музику та інші продукти, які можна завантажити.

Інші отримують продукти від місцевих або офшорних постачальників, використовуючи онлайн-ринки, такі як Alibaba або AliExpress. Якщо ви не хочете займатися власним інвентарем або доставкою, ви також можете відкрити магазин друку на вимогу або дропшипінг.

Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про те, як вибрати продукти для продажу в Інтернеті.

2. Чи можу я відкрити інтернет-магазин безкоштовно?

Так, деякі платформи електронної комерції пропонують обмежені безкоштовні пробні версії, тож ви можете відкрити свій онлайн-магазин безкоштовно, але після закінчення пробної версії вам доведеться заплатити. Хоча сам WooCommerce безкоштовний, вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу, щоб запустити його, що коштуватиме грошей.

3. Скільки коштує відкрити інтернет-магазин?

Вартість відкриття інтернет-магазину залежить від вашого бізнес-плану та бюджету. Ви можете почати з Bluehost за $2,75 на місяць і покладатися на безкоштовні плагіни та тему, щоб обмежити свої витрати. Ми рекомендуємо бізнес-модель, за якої ви починаєте з малого, а потім витрачаєте гроші в міру зростання вашого бізнесу.

Щоб отримати детальний аналіз витрат, перегляньте нашу статтю про те, скільки коштує створення сайту електронної комерції.

4. Чи можу я створити інтернет-магазин без доставки товарів?

Так, ти можеш. Наприклад, ви можете створити онлайн-магазин за допомогою плагінів дропшиппінгу, створити афілійований магазин Amazon або створити ринок, схожий на eBay. Ви також можете використовувати той самий інтернет-магазин для продажу зовнішніх товарів, а також своїх власних товарів.

5. Як керувати витратами на доставку та податками для мого інтернет-магазину?

Залежно від вашого регіону вам може знадобитися додати податок з продажу, ПДВ або інші податки. WooCommerce дозволяє додавати податки, увімкнувши їх на сторінці налаштувань WooCommerce » .

Увімкнення податків у WooCommerce

Тут також можна перейти на вкладку «Доставка» та створити різні зони доставки, додати тарифи доставки, встановити фіксовані тарифи доставки тощо.

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам навчитися створювати інтернет-магазин. Ви також можете ознайомитися з цими дієвими порадами щодо залучення трафіку на ваш новий сайт WordPress або переглянути наше порівняння найкращого програмного забезпечення для живого чату та найкращих бізнес-телефонних послуг для малого бізнесу.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підпишіться на наш канал YouTube, щоб отримати відеоінструкції з WordPress. Ви також можете знайти нас у  Twitter  і Facebook.

Share this article
Shareable URL
Prev Post

Порівняння 7 найкращих сервісів email-маркетингу для малого бізнесу (2024)

Next Post

Як обрати найкращий конструктор сайтів у 2024 році (порівняння)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *