5 найкращих плагінів для кешування WordPress для прискорення вашого веб-сайту (2024)

Ви шукаєте найкращі плагіни кешування WordPress?

Кешування допомагає пришвидшити ваш сайт WordPress і підвищити продуктивність.

У цьому посібнику ми поділимося найкращими плагінами кешування WordPress для вашого сайту.

Що таке кеш?

Кеш — це набір тимчасово збережених даних для швидкого доступу за запитом. У комп’ютерах інформація зазвичай зберігається на жорсткому диску. Коли надходить запит, комп’ютер повинен запустити кілька процесів, перш ніж інформація може бути представлена.

Кешування вирішує цю проблему, обробляючи часто запитувану інформацію та зберігаючи її у тимчасовому сховищі або пам’яті. Це дозволяє комп’ютерам швидко отримувати доступ до файлу.

Цю ж концепцію кешування також можуть використовувати веб-сайти WordPress для підвищення продуктивності та пришвидшення завантаження веб-сайту.

Розумієте, WordPress — це динамічна система керування вмістом. Це означає, що кожного разу, коли користувач відвідує ваш веб-сайт, WordPress отримує інформацію з бази даних , а потім виконує кілька інших кроків, перш ніж веб-сторінка надсилається в браузер користувача. Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про те, як насправді працює WordPress .

Це сповільнює завантаження веб-сайту, коли його відвідує багато користувачів одночасно.

Кешування дозволяє вашому сайту WordPress пропускати багато кроків. Замість того, щоб щоразу проходити весь процес генерації сторінки, ваш плагін кешування робить копію сторінки після першого завантаження, а потім надає цю кешовану версію кожному наступному користувачеві.

Як працює кешування?

Чому кешування важливе?

Кешування важливе, оскільки воно зменшує навантаження на сервери хостингу WordPress і пришвидшує роботу веб-сайту. Вам потрібно правильно налаштувати кешування, щоб покращити швидкість і продуктивність WordPress .

Швидший веб-сайт покращує взаємодію з користувачем і спонукає користувачів відвідувати більше сторінок. Це також допоможе підвищити зацікавленість і час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті .

Швидший веб-сайт допоможе вам залучити ще більше трафіку на свій веб-сайт із звичайного пошуку. Google надає значну перевагу SEO швидшим веб-сайтам, що допомагає вам займати вищі позиції в результатах пошуку.

З огляду на це, давайте подивимося на найкращі плагіни кешування WordPress, які можна використовувати для підвищення швидкості вашого веб-сайту.

1. WP Rocket

WP-Ракета

WP Rocket — найкращий плагін для кешування WordPress на ринку. Це найпростіший і найзручніший для початківців плагін для кешування, який дуже допоможе, якщо ви не знаєте технічних термінів, які використовуються для різних варіантів кешування.

Це дозволяє користувачам миттєво кешувати свій веб-сайт одним клацанням миші. Його сканер автоматично отримує ваші сторінки WordPress для створення кешу.

Потім плагін автоматично вмикає рекомендовані параметри кешування WordPress, такі як стиснення gzip, кеш сторінки та попереднє завантаження кешу.

WP Rocket також включає додаткові функції, які можна ввімкнути для подальшого підвищення продуктивності. Це включає відкладене завантаження зображень , підтримку CDN, попередню вибірку DNS, мініфікацію тощо.

Ось чому ми використовуємо WP Rocket, щоб прискорити наш сайт.

2. WP Super Cache

WP Super Cache

WP Super Cache — ще один популярний плагін для кешування WordPress. Він безкоштовний і настійно рекомендований багатьма провідними хостинговими компаніями WordPress .

Плагін WP Super Cache містить усі рекомендовані функції кешування, необхідні для прискорення роботи веб-сайту. Це включає стиснення gzip, кеш сторінки, попереднє завантаження кешу, підтримку CDN і розширене попереднє завантаження кешу.

Він містить повний розділ налаштувань з окремою вкладкою для легкого налаштування. Щоб отримати докладні інструкції, перегляньте нашу статтю про те, як встановити та налаштувати плагін WP Super Cache.

3. Загальний кеш W3

Загальний кеш W3

W3 Total Cache — один із найпопулярніших плагінів кешування WordPress. Це всеосяжний плагін для кешування WordPress із безліччю опцій, які можуть здатися трохи лякаючими для новачків.

Він містить усі функції, необхідні для належного налаштування кешу WordPress. Це включає кеш сторінок, кеш об’єктів, стиснення gzip, обмежену підтримку мінімізації та підтримку CDN .

Новачкам може здатися, що використання W3 Total Cache буде дещо складним. Щоб отримати докладні інструкції з налаштування, перегляньте нашу статтю про те, як встановити та налаштувати плагін W3 Total Cache.

4. Брандмауер Sucuri

Сукурі

Sucuri — найкращий брандмауер WordPress і плагін безпеки. Як брандмауер веб-сайту Sucuri має вбудовану опцію для кешування вмісту веб-сайту та ввімкнення стиснення gzip одним натисканням кнопки.

Це найкращий варіант для будь-якого веб-сайту, оскільки Sucuri — це брандмауер на рівні DNS. Це означає, що вони можуть надавати кешований вміст вашим користувачам ще до того, як їхній запит досягне вашого сайту. Це дає вашому веб-сайту неймовірне підвищення продуктивності.

5. Вбудовані плагіни кешу від хостингу

Кешування допомагає значно зменшити навантаження на сервери хостингу, дозволяючи їм працювати оптимально. Ось чому багато керованих хостингових компаній WordPress пропонують власні вбудовані рішення для кешування.

Якщо ваш веб-сайт розміщено в одній із наведених нижче хостингових компаній, ви можете використовувати їхні вбудовані плагіни кешування для своїх веб-сайтів.

SG SuperCacher

SiteGround пропонує вбудоване рішення для кешування з усіма планами хостингу. Його можна ввімкнути з інформаційної панелі облікового запису хостингу.

SiteGround Super Cacher

Після ввімкнення динамічне кешування WordPress підвищить швидкість вашого веб-сайту на 50-500%. Вони також додали можливість для власників сайтів увімкнути Memcache.

SiteGround також додав стиснення Brotli, яке також може допомогти вам підвищити швидкість на 15-20%.

Загалом, кешування SiteGround значно покращилося. Якщо ви перебуваєте на їхній платформі, вам дійсно не знадобляться плагіни кешування, такі як WP Rocket чи інші.

Кешування двигуна WP

WP Engine — одна з найкраще керованих хостингових компаній WordPress . Їхні плани хостингу мають вбудоване кешування та оптимізацію продуктивності.

Ви можете керувати налаштуваннями та очищати кеш на інформаційній панелі адміністратора WordPress. Просто клацніть меню WP Engine, і на вкладці «Загальні налаштування» ви зможете керувати параметрами кешу WP Engine.

Кешування Bluehost

Bluehost — одна з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress. Їхні плани хостингу включають вбудоване кешування, яке можна ввімкнути на інформаційній панелі хостингу.

Після входу в обліковий запис хостингу виберіть свій сайт і натисніть вкладку «Швидкість». Тут ви можете вмикати/вимикати кеш-пам’ять і змінювати інші розширені параметри кешування.

Рівні кешування Bluehost

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти плагін кешування WordPress для прискорення роботи веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашим списком найкращих плагінів WordPress для бізнес-сайтів і нашим вичерпним посібником із пошукової оптимізації WordPress, який допоможе вам підвищити свій рейтинг.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підпишіться на наш  канал YouTube  , щоб отримати відеоінструкції з WordPress. Ви також можете знайти нас у  Twitter  і Facebook .

Share this article
Shareable URL
Prev Post

Найкращий посібник із підвищення швидкості та продуктивності WordPress

Next Post

8 найкращих плагінів CRM для WordPress (порівняння)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *